Zaznacz stronę

Krzysztof Rdzeń

Przedsiębiorca internetowy od 2006 roku w e-commerce, mediach i IT

Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym i miej nadzieję na jutro. Najważniejsze to nigdy nie przestać pytać.” A. Einstein

Napisz do mnie: kontakt@krzysztofrdzen.com

Doświadczenie

W czym mogę Ci pomóc?

Sprzedaż B2B i Marketplace - SOHOshop.pl

SOHOshop.pl to Software House, w którym pomagamy markom, producentom i dystrybutorom rozwijać nowoczesne kanały sprzedaży. Dostarczamy systemy B2B dla producentów i dystrybutorów oraz rozwijamy platformy marketplace i wspieramy ich sprzedaż online.

Doskonale rozumiemy złożone modele biznesowe firm opartych o tradycyjne zespoły handlowe oraz znamy potrzeby wielu segmentów rynku (od małych firm, przez sieci franczyzowe, po spółki z GPW).

Sprzedaż online Fashion & Home Decor - Biznes.Butik.pl

W Grupie Butik rozwijamy serwisy marketplace w branży fashion i home & decor.

Integrujemy branżę modową oraz producentów mebli i wyposażenia wnętrz.

Pomagamy firmom z tych branż sprzedawać więcej bez ponoszenia nakładów na technologie i marketing. Rozliczamy się wyłącznie w modelu efektywnościowym, bo znamy się na sprzedaży online.

Nowe media i branża wydawnicza - Mensis.pl

W latach 2011 – 2020 byłem wydawcą i redaktorem naczelnym pionierskiego czasopisma branży e-commerce „Mensis.pl”. Obecnie marka ma nowego właściciela, ale doświadczenie wydawnicze i kontakty pozostały.

W czasie prowadzenia czasopisma przeprowadziłem wywiady z blisko 100 wybitnych przedsiębiorców, esencję z tych wywiadów udostępniłem do pobrania na tej stronie.

Sklepy online w branży IT

Od początku działalności byłem właścicielem lub współwłaścicielem sklepów internetowych (i tradycyjnych) w branży IT.

Znam rynek dystrybucji IT w Polsce i Europie. Obecnie wspieram sprzedaż online partnerów z różnych branż – od biuroserwisowej, przez gastronomiczną i spożywczą, po firmy okołomedyczne i budowlane.

konkretny CONTENT